Misyonumuz

Sitemizde Herkes için birşeyimiz var. Siz yeterki ne istediğiniz keşfedin.

İslamseli.com adresi üzerinde paylaştığımız tüm bilgilerle İslam dini hakkında doğru ve güncel bilgilere ulaşmanızı sağlıyoruz. Herkes için merak edilen bir hususu anlatıyor ve Müslim ve gayrimüslim bireylerin İslam ile tanışmasını sağlıyoruz. Dünya üzerindeki tüm Müslüman ve Müslümanlığın gerekliliklerine hakim olmak isteyen bireylere detaylı bilgiler sunuyor ve İslam dininin kalplerde oluşturduğu etkiyi en kalbi duygularımızla ziyaretçilerimize aktarıyoruz.

Dünya üzerinde yoğun olarak inanılan islamseli.com adresi üzerinde dinletiler de yer almaktadır. Kur’an-ı Kerim okunuşu, ayetler, dini hikayeler, İslam ve İslam tarihi ile ilgili merak edilenler, Kur’an-ı Kerim, peygamberler, peygamberlerin hayatı, soru ve cevaplarla İslam, dini sünnet ve adabı, sahabeler gibi tüm konular yer alıyor. Bu kategorilerde ilerlerken kendinizden geçebilir, merak ettiğimiz pek çok soruya detaylı bilgi bulabilirsiniz. İslam dinine mensup olan kişilerin dinimiz hakkında geleneksel değil akılcı, açıklayıcı ve araştırmacı bilgilerine ulaşarak dini gerekliliklerini yerine getirmesini hedefliyoruz.

Çocuklar

Çocuklar eğlencedir. Bu onların hayattaki mesleği. Kendilerini buna tamamen adadılar ve başarmak için her gün çok çalışacaklar.

Erkek

Hayat yalnız yaşamak anlamına gelmez. Yıl boyunca iç ve dış mekanlarda eğlenceli ve heyecan verici aktiviteler sunuyoruz.

Öğrenciler

Sitemizde öğrencilere yönelik , bilgilendirici içerikler yayınlıyoruz

Kadın

Kadınların, özellikle birleştiğinde, dünyamızda büyük etkisi olan güçlü bir güç olduğuna inanıyoruz.

Gruplar

islamseli.com, başkalarıyla bağlantı kurmanız ve yaşam hakkında konuşmak için güvenli bir yere sahip olmanız için sosyal, çalışma ve küçük gruplara hizmet sağlar.

Özgürlük

Özgürlüğü, sizi yarattığı için Allah'a tam olarak karşılık verme yeteneği olarak tanımlarız.