İsrail-yahudi mallarını boykot için hazırlanmıs !!!

Konusu 'İslami Boykot' forumundadır ve RuBaNa_ tarafından 20 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. RuBaNa_

RuBaNa_ Active Member

Beğenileri:
    0
    İsrail -yahudi mallarını boykot için hazırlanmıs bir animasyon !!! buyrun izleyin

2. maverat

maverat Active Member

Beğenileri:
    0
    ya açıkca burada çaresiz kaldığım tek şey şampuan..resmen hepsi onların.ne kullancaz biz.türk milleti bu konuda neden bu kadar hazırcı neden üretmiyorlar:x

3. SeYYaH

SeYYaH islamseli

Beğenileri:
    0
    Bana bu liste biraz abartilmis gibi geldi. Bazi markalar tamam her yerde var. Ama bazilari cok degisken. Mesela adidas ben bizzat kendim arastirdim böyle bir baglantiya rastlayamadim ilk defa burada gördüm.

Lütfen biri bu ise bir el koysun aciklik getirsin...Ne yapacagimizi bilemez hale geldik...

4. gullerderya

gullerderya islamseli

Beğenileri:
    0
    Adidas, dünyanın en büyük spor eşyası üreticilerindendir. Adını kurucusu Adolf (Adi) Dassler'den almıştır. Adolf Dassler, 1920'lerde Nürnberg yakınlarındaki Herzogenaurach şehrinde daha sonra Puma AG'nın kurucusu olan ortağı ve kardeşi Rudolph Dasslerile ayakkabı üretmeye başlamıştır. 2005 yılında 3,1 milyar Euro'ya İngiliz rakibi Reebok'ı satın alır. 2006 yılı içinde NBA ile resmî forma ve aksesuar üretimi için anlaşma imzalar.
    Şirketin ürettiği malzemelerde genelde, aynı renkte üç paralel çizgi kullanılır. Bu motif, şirket logolarında da vardır. Adidas parfüm ve kişisel bakım ürünleri Coty, Inc. tarafından lisansla üretilmektedir.

5. fahrettin tırınk

fahrettin tırınk islamseli

Beğenileri:
    0
    ya ben DOUE sabununu kullanıyorum baktım madein germani yani alman malı yazıyor gerçi fark etmez ama bunların tamamnı tam anlamak istiyorum.

6. gullerderya

gullerderya islamseli

Beğenileri:
    0
    hocam kanıtı

Bugün 2,5 milyar USD'lik bir marka olan Unilever’in kişisel bakım kategorisindeki amiral gemisi Dove’un efsanesi, ilk kez 1957 yılında A.B.D’de Cream Bar lansmanı ile başlar. Dove zamanla Unilever’in en hızlı büyüyen markalarından birisi olur.

Unilever firması tüketiciler birliği tarafından israil boykotlarının içinde yer alan firmadır

7. Magrip

Magrip Hizmet Nimettir. Yönetici

Beğenileri:
    1
    yerli malı yurdun malı eskide mi kaldı acaba :icon_neutral:

8. hoskafa

hoskafa islamseli

Beğenileri:
    0
    Bu boykot işini bilinçli yapmak lazım..
    hepimiz bu listede yazılanları bokot etmeye başladık.
    Ama araştırmak gerek bazı mamüllerin direkt israille bağlantısı olamayabilir.

selam ve dua ile

9. gullerderya

gullerderya islamseli

Beğenileri:
    0
    tüketiciler birliği açıkladı ya kardeşlerim ....ekledik inşallah zatende orda da belli her bir şey isimlendireme olarak az görülebilri ama firma ismi yazınca zaten içinde bir çok ürün çıkar ki zaten yukarıda da dove markalı sabun gibi UNILEVER FİRMASINDAN BİR SÜRÜ MAL VAR BU GİBİ FİRMALARIN TEK TEK MALLARINI HAZIRLAYINZI DERSENİZ VARIM...

10. SeYYaH

SeYYaH islamseli

Beğenileri:
    0
    Buraya kadar tamam. Yahudi sirketi oldugu nerde yaziyor? Sunu bilelimki bütün yahudiler Israil e yardim etmiyor. Siyonist yahudiler vardir bunlar Islam alemi ve dünya icin en tehlikelieleridir.

Sunuda belirtmek isterim bazi sirketler hisse seneti uygulamasiyla herkese aciktir. Isteyen kisi hisse senedi alarak bir nevi o firmaya ortak olur. Bu büyük firmalarin genelde yönetim kurullari vardir kararlar orad alinir. Mesela Mercedes-Benz firmasinin %25 i Araplara aittir.

Bazi sirketlerin üst kadrosuna ulasmak neredeyse imkansizdir..

Dikkat edilmesi gereken konu hala biz müslümanlarin dogru dürüst her yerde gecerli olacak bir listesi yok... Neden???

Bu yüzden biz boykot yapip tepkimizi ortaya koyamiyoruz...

11. gizemli

gizemli islamseli

Beğenileri:
    0
    evet malesef...:icon_neutral:

12. gullerderya

gullerderya islamseli

Beğenileri:
    0
    tamam kardeşim adidas olabilir peki şimdi birileri kalkıp aslında onlarında malı oldukları halde hayır tam bir boykot listesinde yok derse ne olacak o zaman dediğiniz doğru zaten adidası görmedik ama diğer ürünlerin listesi vardır Tüketici birliği zaten acıklamıştır ve hala çalışmalarda devam ediyor ...
    Konya'da KİPA adlı yahudilerin marketi var her zaman indirimli mallarıyla insanları üzerine cekiyor gecen günlerde soykırım esnasında sıfır cep telefonunu sadece 11 TL den satıyordu ve niceleri işte insanlarla bu şekilde oynuyorlardı MACRO MARKET diye büyük bir hipermarket zinciri var bugün oraya gittim ne göreyim siyonist mallarının normalde pahalı olurdu ama promosyon indirimli mal olarak 1 TL den satılıyorlardı dikkat 1 TL dedim ve alanda oluyordu almayanda alanlara sadece bakakaldım ve oradan gecerken kızım anne bak dediğinde sesli olarak hayır o İsrail malı d,yordum ve duyanda duyuyordu amacım da oydu zaten Allah herkese uyanma hissiyatı versin...

13. tr42

tr42 New Member

Beğenileri:
    0
    eğer araştırırsanız yerli mallarını heryerde her istediğinizi bulmak kolay. zamanla daha kolaylaşacak inşallah. boykota devam inadına :razi:

Sayfayı Paylaş