Efendimizin Uhud Savaşı Sonrası Şehitleri Defn Ettikten sonra Yaptığı Dua

Konusu 'Dua ve Önemi' forumundadır ve fahrettin tırınk tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. fahrettin tırınk

  fahrettin tırınk islamseli

  Katılım:
  4 Haziran 2008
  Mesajlar:
  3.498
  Sponsorlu bağlantılar
  Allah'ım Hamd ve Sena ancak Sanadır. Senin açıp yaydığını dürecek, Senin dürdüğünü de açacak yoktur. Senin dalalette bıraktığın hiç kimse hidâyete eremez. Senin hidâyete erdirdiğini de sapıtacak yok ! Allah'ım Sen'in vermediğini kimse veremez. Senin verdiğini ise kimse engelleyemez .

  Allah'ım rahmet ve bereketini fazl vekeremini aç, yay üzerimize ! Yoksul olduğum gün Sen'den nimet dilerim. Korkulu olunca da Sen'den Emniyet. Allah'ım İmânı sevdir bize , Kalplerimizi İmânla süsle ! Küfrden, İsyandan, Tuğyandan nefret ettir Sen bizi. Din ve dünyamıza zararlı şeyleri bilenlerden, Doğru yola erenlerden eyle bizi !


  Allah'ım bizleri müslüman olarak yaşat ve öldür. Bizleri Salihler ve İyiler zümresine kat ki onlar ne şeref ve izzetlerini kaybeder, ne de dinlerinden dönerler. Allah'ım Sen'in Peygamberini yalanlayan , Sen'in yolundan yüz çeviren , Peygamberinle Savaşan kafirlerin cezasını ver! Onlara Hak ve Gerçek olan âzabı indir.


  Amiin !!!
   
 2. gullerderya

  gullerderya islamseli

  Katılım:
  3 Mart 2008
  Mesajlar:
  5.964
  Amiiin...
  Allah azze ve celle razı olsun kardeşim...
  Uhud ne acı gündü ve o gün munafıkların muradaarlarının müminlerden ayıran bir gündü o gün müşrikler zaten müşriktiler ya aralarına giren başı çeken ebu selül munafığıyla ona uyanlara ne demeli Allah onları büyük bir azab vereceğini buyuruyor ayetlerinde...
   
 3. mehmet_sahan

  mehmet_sahan New Member

  Katılım:
  6 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  2
 4. resulevuslat

  resulevuslat Member

  Katılım:
  20 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  96
  amin amin...
   

Sayfayı Paylaş