Efendimizin Uhud Savaşı Sonrası Şehitleri Defn Ettikten sonra Yaptığı Dua

Konusu 'Dua ve Önemi' forumundadır ve fahrettin tırınk tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

 1. fahrettin tırınk

  fahrettin tırınk islamseli

  Katılım:
  4 Haziran 2008
  Mesajlar:
  3.507
  Allah'ım Hamd ve Sena ancak Sanadır. Senin açıp yaydığını dürecek, Senin dürdüğünü de açacak yoktur. Senin dalalette bıraktığın hiç kimse hidâyete eremez. Senin hidâyete erdirdiğini de sapıtacak yok ! Allah'ım Sen'in vermediğini kimse veremez. Senin verdiğini ise kimse engelleyemez .

  Allah'ım rahmet ve bereketini fazl vekeremini aç, yay üzerimize ! Yoksul olduğum gün Sen'den nimet dilerim. Korkulu olunca da Sen'den Emniyet. Allah'ım İmânı sevdir bize , Kalplerimizi İmânla süsle ! Küfrden, İsyandan, Tuğyandan nefret ettir Sen bizi. Din ve dünyamıza zararlı şeyleri bilenlerden, Doğru yola erenlerden eyle bizi !


  Allah'ım bizleri müslüman olarak yaşat ve öldür. Bizleri Salihler ve İyiler zümresine kat ki onlar ne şeref ve izzetlerini kaybeder, ne de dinlerinden dönerler. Allah'ım Sen'in Peygamberini yalanlayan , Sen'in yolundan yüz çeviren , Peygamberinle Savaşan kafirlerin cezasını ver! Onlara Hak ve Gerçek olan âzabı indir.


  Amiin !!!
   
 2. gullerderya

  gullerderya islamseli

  Katılım:
  3 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.038
  Amiiin...
  Allah azze ve celle razı olsun kardeşim...
  Uhud ne acı gündü ve o gün munafıkların muradaarlarının müminlerden ayıran bir gündü o gün müşrikler zaten müşriktiler ya aralarına giren başı çeken ebu selül munafığıyla ona uyanlara ne demeli Allah onları büyük bir azab vereceğini buyuruyor ayetlerinde...
   
 3. mehmet_sahan

  mehmet_sahan New Member

  Katılım:
  6 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  2
 4. resulevuslat

  resulevuslat Member

  Katılım:
  20 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  96
  amin amin...
   

Sayfayı Paylaş